Jouw accountmanager staat je bij met raad en daad

 

Heb je een specifieke vraag of behoefte? Of wens je persoonlijk advies? 

Contacteer de accountmanager in jouw regio voor een afspraak.

"We kennen jouw noden en spelen hierop in. Dit helpt je om succesvol te ondernemen."

  Gerrit Geens - Head of Sales

National Field Salesmanager

Antwerpen

Brussel

Robin Matton

SOCIAL EN B2B

Robin Matton

robin.matton@solucious.be

Stefan Rombaut

COMMERCIAL

Stefan Rombaut

stefan.rombaut@solucious.be

Luc Corijn

SOCIAL EN B2B

Luc Corijn

luc.corijn@solucious.be

Nicolas Orys

COMMERCIAL

Nicolas Orys

nicolas.orys@solucious.be

Limburg

West-Vlaanderen

Robin Matton

SOCIAL EN B2B

Robin Matton

robin.matton@solucious.be

Patrick Tops

COMMERCIAL

Patrick Tops

patrick.tops@solucious.be

Sammy De Buck

SOCIAL EN B2B

Sammy De Buck

sammy.debuck@solucious.be

Philippe Barbe

COMMERCIAL

Philippe Barbe

philippe.barbe@solucious.be

Oost-Vlaanderen

Sammy De Buck

SOCIAL EN B2B

Sammy De Buck

sammy.debuck@solucious.be

Kjell Leemans

COMMERCIAL

Kjell Leemans

kjell.leemans@solucious.be

Vlaams-Brabant

Luc Corijn

SOCIAL EN B2B

Alle postcodes van 1500 t.e.m. 1999

Luc Corijn

luc.corijn@solucious.be

Robin Matton

SOCIAL EN B2B

Alle postcodes van 3000 t.e.m. 3499

Robin Matton

robin.matton@solucious.be

Wietse Verstrepen

COMMERCIAL

Wietse Verstrepen

wietse.verstrepen@solucious.be

Waals-Brabant

Henegouwen

Quentin Busegnies

SOCIAL EN B2B

Quentin Busegnies

quentin.busegnies@solucious.be

Charlotte Many

COMMERCIAL

Charlotte Many

charlotte.many@solucious.be

Quentin Busegnies

SOCIAL EN B2B

Quentin Busegnies

quentin.busegnies@solucious.be

Charlotte Many

COMMERCIAL

Charlotte Many

charlotte.many@solucious.be

Luik

Namen

Emmanuelle Daniels

SOCIAL EN B2B

Emmanuelle Daniels

emmanuelle.daniels@solucious.be

Marc Schaus

COMMERCIAL

Marc Schaus

marc.schaus@solucious.be

Patrick Stamp

SOCIAL EN B2B

Patrick Stamp

patrick.stamp@solucious.be

Freddy Fauconnier

COMMERCIAL

Freddy Fauconnier

freddy.fauconnier@solucious.be

Luxemburg

Wijnadviseur

Patrick Stamp

SOCIAL EN B2B

Patrick Stamp

patrick.stamp@solucious.be

Freddy Fauconnier

COMMERCIAL

Freddy Fauconnier

freddy.fauconnier@solucious.be