Jouw accountmanager staat je bij met raad en daad

 

Heb je een specifieke vraag of behoefte? Of wens je persoonlijk advies? 

Contacteer de accountmanager in jouw regio voor een afspraak.

"We kennen jouw noden en spelen hierop in. Dit helpt je om succesvol te ondernemen."

  Kathleen Van Everbroeck - Head of Sales

Kathleen Van Everbroeck

Kathleen Van Everbroeck

kathleen.vaneverbroeck@solucious.be

National Field Salesmanagers

National Key Accountmanagers

Antwerpen

Brussel

Dirk Knockaert

SOCIAL EN B2B

Dirk Knockaert

dirk.knockaert@solucious.be

Stefan Rombaut

COMMERCIAL

Stefan Rombaut

stefan.rombaut@solucious.be

Luc Corijn

SOCIAL EN B2B

Luc Corijn

luc.corijn@solucious.be

Sven De Schryver

COMMERCIAL

Sven De Schryver

sven.deschryver@solucious.be

Limburg

West-Vlaanderen

Robin Matton

SOCIAL EN B2B

Robin Matton

robin.matton@solucious.be

Wietse Verstrepen

COMMERCIAL

Wietse Verstrepen

wietse.verstrepen@solucious.be

Maarten Geerts

SOCIAL EN B2B

Maarten Geerts

maarten.geerts@solucious.be

Wendy Van Dessel

COMMERCIAL

Wendy Van Dessel

wendy.vandessel@solucious.be

Oost-Vlaanderen

Vlaams-Brabant

Sammy De Buck

SOCIAL EN B2B

Sammy De Buck

sammy.debuck@solucious.be

Tony Hofenboom

COMMERCIAL

Tony Hofenboom

tony.hofenboom@solucious.be

Dirk Knockaert

SOCIAL EN B2B

Dirk Knockaert

dirk.knockaert@solucious.be

Koen Peeters

COMMERCIAL

Koen Peeters

koen.peeters@solucious.be

Waals-Brabant

Henegouwen

Isabelle Debruyne

SOCIAL EN B2B

Isabelle Debruyne

isabelle.debruyne@solucious.be

Charlotte Many

COMMERCIAL

Charlotte Many

charlotte.many@solucious.be

Isabelle Debruyne

SOCIAL EN B2B

Isabelle Debruyne

isabelle.debruyne@solucious.be

Charlotte Many

COMMERCIAL

Charlotte Many

charlotte.many@solucious.be

Luik

Namen

Ludovic Brisy

SOCIAL EN B2B

Ludovic Brisy

ludovic.brisy@solucious.be

Marc Schaus

COMMERCIAL

Marc Schaus

marc.schaus@solucious.be

Patrick Stamp

SOCIAL EN B2B

Patrick Stamp

patrick.stamp@solucious.be

Freddy Fauconnier

COMMERCIAL

Freddy Fauconnier

freddy.fauconnier@solucious.be

Luxemburg

Patrick Stamp

SOCIAL EN B2B

Patrick Stamp

patrick.stamp@solucious.be

Freddy Fauconnier

COMMERCIAL

Freddy Fauconnier

freddy.fauconnier@solucious.be

Coaching

Accountmanager Concepten