Gelatinepoeder 1 is een dierlijk bindmiddel natuurlijk eiwit, verkregen uit slachtafval zoals huid en beenderen. Het bloemgetal is 250. Het bloemgetal geeft een indicatie voor de stevigheid van de gel. Het is een geleer-, verdikkings- en bindmiddel. Voor bepaalde soorten vleeswaren als cornedbeef, zure zult, vleesgelei, afdeklaag voor patés, aspic, maar ook voor sauzen e.d. Verder kan het dienst doen als hechtingsmiddel voor vleesdelen (ham).
Ingrediënten: 100% Gelatine.
Soort
Per 100g/ml
Koolhydraat
0g
Verzadigd vet
0g
Suiker
0g
Eiwit
88g
Vet
0g
Zout
0.9g
Energie (kcal)
352kcal
Energie (kj)
1496kj
Alcoholvrij
Deze informatie is gebaseerd op de gegevens die ons door de fabrikant zijn aangeleverd. Solucious kan de juistheid en volledigheid van deze informatie echter niet waarborgen en kan er dus niet voor aansprakelijk worden gesteld.
- EAN code: 8712200429018
- Land van oorsprong: FR
- Bewaarcondities: Droog en donker bewaren.
- Te bestellen per: 1 Stuk
- Kartonhoeveelheid: Doos
Technische fiche
(Versie - 13 december 2025)
Deze productfiche werd met veel zorg opgesteld, op basis van door de fabrikant en/of leverancier verstrekte gegevens. Solucious kan de juistheid en volledigheid van deze informatie echter niet waarborgen en kan er dus niet voor aansprakelijk worden gesteld. Het kan gebeuren dat recente wijzigingen in de productfiche nog niet werden verwerkt. Controleer daarom steeds de informatie op de verpakking van het product.
Klik hier voor meer informatie over onze THT-garanties.